0

NAVIJAČI PROKLINJU DŽAKU: Svi se smeju ovom kiksu Arsenalovog igrača (VIDEO)

Objavljeno: 06.03.21 u 19:34

Arsenal je u okviru 27. kola Premijer lige odigrao nerešeno sa Barnlijem.

Neverovatnu stvar videli smo od Granita Džake. Njegov tim je kiksnuo protiv Barnlija, a jedan od krivaca je upravo švajcarski reprezentativac. Tobžije su povele dosta rano, u 6. minutu. Vilijan je probio kroz sredinu, zatim uputio pas levo ka Obamejangu koji je sjajno napravio sebi prostor za šut i pogodak.

Igrao se 39. minut, Barnli je prišao u presing dok su gosti koji su to trebali lako da reše kiksnuli. Leno je dodao loptu do Džake koji umesto da je produži dalje pravi neverovatnu grešku. On pogađa napadača domaćih Krisa Vuda koji se našao na pravom mestu i tako postigao nikad lakši gol u karijeri.

Ni ovaj meč nije mogao da prođe bez sumnjive situacije sa VAR tehnologijom. U 79. minutu lopta je u kaznenom prostoru domaćih pogodila Pitersa u ruku, ali sudija nije pokazao na belu tačku.

Konačan rezultat bio je 1-1. Nakon ovog meča Arsenal zauzima 10. mesto na tabeli Premijer lige, dok je Barnli 15.