2

UZBUDLJIVA UTAKMICA U BAČKOJ TOPOLI: Zvezda slavila na teškom gostovanju! (VIDEO)

Objavljeno: 03.03.21 u 18:04

Veliki broj pogodaka i crveni kartoni na obe strane!

U okviru 25. kola Superlige Srbije, TSC je u Bačkoj Topoli ugostio Crvenu zvezdu. Aktuelni šampion je ostvario novi trijumf, a utakmica je završena rezultatom 1:3.

Od početka meča je viđena velika borba. Domaćin je pružio snažan otpor! Nakon prvih 45 minuta, pogodaka nije bilo.

Znatno zanimljivije , bilo je u nastavku utakmice. Zvezda je do prednosti stigla golom Milana Pavkova u 54. minutu.

Domaćin je veoma brzo stigao do izjednačenja. Gajić je oborio igrača TSC u kaznenom prostoru, a sudija Simović je pokazao na belu tačku. Desni bek crveno-belih je dobio direktan crveni karton. Nenad Lukić je zatresao mrežu Milana Borjana u 58. minutu.

Nije bilo kraja uzbuđenjima! Saša Tomanović je skrivio jedanaesterac i onda dobio drugi žuti karton. Kanga je uspeo da savlada golmana Filipovića, kojem je malo nedostajalo da obrani udarac iskusnog veziste.

Konačan rezultat postavljen je u 70. minutu novim golom Milana Pavkova.

Crvena zvezda je 1. na tabeli sa 68 bodova i utakmicom manje. TSC zauzima 7. poziciju.