0

SJAJNO IZDANJE PROLETERA: Važna pobeda u borbi za Evropu! (FOTO) (VIDEO)

Objavljeno: 03.03.21 u 18:17

Ekipa iz Novog Sada je ostvarila novi trijumf!

Izabranici trenera Branka Žigića, ugostili su Radnički iz Niša. Utakmica odigrana na stadionu ‘Karađorđe’ u Novom Sadu, završena je pobedom domaćina rezultatom 2:1.

Gosti su propustili veliku šansu da dođu do prednosti. Nije iskorišćen jedanaesterac u 32. minutu. Bila je to sjajna intervencija Nikole Vasiljevića.

Proleter je postigao gol samo minut kasnije. Strelac pogotka bio je sjajni Viktor Živojinović. Mladi fudbaler dokazuje svoj kvalitet i postiže svoj 6. gol ove sezone.

Domaći sastav je duplirao prednost u 64. minutu igre. Ognjen Mitrović je zatresao mrežu ekipe iz Niša.

Izabranici trenera Vladimira Gaćinovića, uspeli su da smanje prednost Proletera. Gol je postignut u 75. minutu.

Proleter nastavlja borbu za mesto u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Na današnjem meču je viđena velika borba i odlična igra.

Igrači su pobedu posvetili pomoćnom treneru Sekuli Rašiovanu, kome je preminula majka. Saučešće porodici Rašiovan!