0

SERIJA A: Milan se izvukao s penala u 97. minutu, Atalanta silna, Lazović asistirao

Objavljeno: 03.03.21 u 22:50

Uzbudljivo je bilo večeras na čizmi…

Pobeda protiv Rome, nakon poraza od Intera i Specije, nagovestila je bolje dane za Milan, ali… Rosoneri su ponovo bili na korak do kiksa, ali su jedva izvukli bod protiv Udinezea na svom terenu – 1:1.

Bez nekoliko važnih igrača, pre svega Ibrahimovića, Milan se nekako provukao. Blistao je golman Udinezea Muso, a vodeći gol za njegov tima postigao je Bekao u 68. minutu. Milan je potom napadao, ali nije mogao do gola, sve do 97. minuta. Tada je Larsen je igrao rukom u kaznenom prostoru, a Kesi penal pretvorio u gol.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Verona je kao gost savladala Benevento sa 3:0 (2:0), a srpski reprezentativac Darko Lazović je bio asistent za gol Faraonija u 25. minutu. Potom ja autogol postigao Fulon, a tačku na meč je stavio Lazanja u 50. minutu.

Roma je kao gost savladala Fiorentinu – 2:1 (0:0), golovima Spinacole i Dijavara, dok je Spinacola u 60. minutu zatresao i mrežu svog tima. Nikola Milenković i Dušan Vlahović odigrali su ceo meč.

Atalanta je bila ubedljiva protiv Krotonea i slavila je s 5:1, golovima Gosensa, Palomina, Murijela, Iličića i Mirančuka. Jedini gol za Krotone postigao je Simi u 23. minutu.

Bolonja Siniše Mihajlovića je poražena od Kaljarija (1:0), dok je nerešeno je bilo u derbiju Đenove, gde su se sastali Đenoa i Sampdorija – 1:1 (0:0).