0

‘POKER’ RADNIKA ZA VELIKI TRIJUMF: Surduličani ubedljivi protiv Novog Pazara, Makarić dvostruki strelac (VIDEO)

Objavljeno: 03.03.21 u 16:15

Fudbaleri Radnika iz Surdulice ubedljivo su pobedili Novi Pazar u meču 25. kola Superlige Srbije rezultatom 4:1.

Izabranici Slavoljuba Đorđevića došli su do 11. pobede u šampionatu i sedme pozicije na tabeli.

Već posle 12. minuta bilo je 1:0 za domaće. Strelac je bio Subotić nakon sjajnog udarca sa ivice šesnaesterca.

U 40. minutu gosti su izjednačili golom Dragutinovića.

Prvih 10 minuta drugog poluvremena proteklo je mirno, a onda je usledio blickrig Radnika.

Milan Makarić je za samo dva minuta dva puta savladao golmana gostiju Drobnjaka.

Golovi su padali u 55. i 57. minutu, a Makarić je stigao do brojke od 17 golova u šampionatu.

Do kraja meča Radnik je postigao još jedan gol, koji je delo Spasića u nadoknadi vremena.