0
Evroliga

ZVEZDA VODI NA POLUVREMENU: Lojd nosi crveno-bele!

Objavljeno: 02.03.21 u 21:33

Košarkaši Crvene zvezde u meču 27. kola Evrolige na poluvremenu imaju prednost protiv Bajerna.

Crveno-beli odlaze na pauzu sa prednošću od četiri poena.

Nakon veoma slabe prve četvrtine u kojoj je postignuto samo 25 poena, druga je bila znatno efikasnija.

Bajern je prvu deonicu dobio rezultatom 15:10, međutim, Zvezda je u drugoj četvrtini napravila preokret i sada vodi sa 35:31.

Najefikasniji u domaćoj ekipi je Lojd sa 15 poena, prate ga Dobrić i Uskoković sa po 5. Uz to Uskoković je upisao i 3 asistencije.

Ekipa Dejana Radonjića je bila uspešnija sa linije slobodnih bacanja, šutirali su 7/8 dok je Bajern izveo samo dva i ima polovičan učinak.

Bajern je uspešniji u procentu šuta za dva poena i ima učinak od 64% dok je Zvezda na 7 od 14 i ima 50%.

Nadamo se da će crveno-beli nastaviti sa dobrom igrom u drugom poluvremenu i prekinuti niz poraza od 6 utakmica.