0

POKER SITIJA PROTIV VULVSA: ‘Građani’ nastavili niz pobeda (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.21 u 23:25

U utakmici 29. kola Premijer lige fudbaleri Mančester sitija savladali su Vulverhempton na rezultatom 4:1.

Siti je nastavio da niže pobede, ovo je 15. po redu.

‘Građani’ su poveli već u 15. minutu domaćin je poveo autogolom Dendokera posle centaršuta Rijada Mareza.

Do poluvremena izabranici Pepa Gvardiole su postigli još jedan gol Emerik Laport je zatresao mrežu, ali je posle asistencije VAR tehnologije on poništen zbog ofsajda.

A onda u 61. minutu. Mutinjo je odlično centrirao, a Koudi savladao Edersona i Vulverhempton je izjednačio.

Uspevali su gosti da odole sve do poslednjih 10 minuta., a onda prava kanonada.

Seriju je otvorio Gabrijel Žesus koji je odlično reagovao na odbijenu loptu i smestio ju je u mrežu. U 90. minutu u strelce se upisao i Rijad Marez, a u petom minutu nadoknade ovog puta je VAR bio na strani Građana. Drugi gol je postigao Žesus, sudija ga prvo poništio zbog ofsajda, ali posle konsultacija sa VAR je promenio odluku i to je bilo konačnih 4:1.