0
Evroliga

NOVI PORAZ CRVENE ZVEZDE: Lučić presudio u poslednjoj četvrtini! (VIDEO)

Objavljeno: 02.03.21 u 22:45

U 27. kolu Evrolige Crvena Zvezda poražena je od Bajerna u hali Aleksandar Nikolić rezultatom 76:78.

Iako je ekipa Dejana Radonjića vodila tokom skoro celog meča i imala kontrolu nad utakmicom, igrači Bajerna probudili su se u četvrtoj četvrtini i preokrenuli rezultat. Odličan je bio Lučić koji nije postigao ni jedan koš do poslednje četvrtine i onda sa 10 poena za par minuta uspeo da pogura Bajern do nove pobede u Evroligi.

Najefikasniji igrač u ekipi domaćih bio je Lojd sa 26 poena i 6 skokova, a pratili su ga Ognjen Dobrić sa 13 i Kori Volden sa 12 poena.

U ekipi Bajerna odličan je bio Vejd Boldvin koji je postigao 27 poena uz 2 skoka i 2 asistencije.

Bivši trener Partizana, Andrea Trinkijeri može biti zadovoljan pobedom i odličnom igrom njegovih izabranika u poslednjoj četvrtini.

Crvena Zvezda sledeću utakmicu igra za 3 dana protiv ekipe Olimpijakosa u Pireju, dok Bajern dočekuje Panataneikos u teškoj borbi za prolaz dalje.