0

UZBUDLJIV DERBI U ITALIJI: Tri poništena pogotka, jedanaesterac i pobeda Zvezdinog rivala! (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.21 u 22:54

Važan trijumf Milana!

U okviru 24. kola italijanske Serije A, fudbaleri Milana kao gosti su savladali Romu sa 2:1(1:0).

Odlično je krenuo Milan, u 4. minutu su postigli pogodak, ali je poništen zbog ofsajda, još jedan pogodak Milana je poništen posle 5 minuta, jer je Ibrahimović bio u ofsajdu.

Igrala se 33. minuta kada je Mihtarijan pogodio, ali je i ovaj pogodak poništen zbog faula u napadu.

Fudbaleri Milana u vodstvo su došli u 43. minutu posle jedanaesterca, a siguran izvođač je bio Kesija, isti igrač je bio strelac i u meču protiv Crvene zvezde u četvrtak.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Roma je početkom drugog poluvremena došla do izjednačenja. Strelac pogotka bio je Vereta u 50. minutu.

Konačnih 2:1 za goste iz Milana postigao je Ante Rebić u 58. minutu.

Izabranici Stefana Piolija ovim trijumfon su prišli na 4 boda vodećem Interu, dok je roma 5. sa 44 osvojena boda.

Milan u narednom kolu dočekuje Udineze, dok Roma gostuje Fiorentini.