0

ŠAMPION NAPOKON SLAVIO: Liverpul došao do pobede posle četiri vezana poraza! (VIDEO)

Objavljeno: 28.02.21 u 22:25

Izabranici Jirgena Klopa slavili!

Fudbaleri Liverpula kao gosti savladali su Šefild junajted u okviru 26. kola Premijer lige sa 2:0(0:0). Ovo je prvi trijumf Liverpula posle četiri poraza u prvenstvu.

Šefild je dobro otvorio meč, imao je odličnu priliku u 5. minutu, ali je Adrijan odlično reagovao.

Usledila je dominacija Liverpula, stvarali su šanse Firmino i Salah, ali se ipak na pauzu otišlo bez pogodaka.

Početkom drugog poluvremena, u 48. minutu, gosti su stigli do vodstva, a strelac je bio Kurtis Džons za 1:0.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Gosti iz Liverpula pitanje pobednika  rešili su u 64. minutu, Firmino i Mane su odigrali dupli pas, a Brajan je nespretnom reakcijom poslao loptu u svoju mrežu za konačnih 2:0 za Liverpul.

Salah je u 80. minutu imao odličnu šansu, ali nije uspeo da se upiše u strelce.

Liverpul u narednom kolu dočekuje Čelsi, dok Šefild junajted  dočekuje Aston Vilu.