0

MONAKO BOLJI OD BRESTA: Stevan Jovetić doneo pobedu domaćinu!

Objavljeno: 28.02.21 u 18:12

Kovač i ekipa žele titulu!

Završena je još jedna utakmica 27. kola Lige 1, Monako je na domaćem terenu savladao Brest! Meč je završen rezultatom 2:0.

Monako je propustio priliku da dođe u prednost već u 30. minutu! Ben Jeder nije realizovao udarac sa bele tačke!

Do kraja prvog dela igre, nije bilo promene rezultata.

Niko Kovač je odlučio da u 59. minutu, Stevan Jovetić zameni Ben Jedera. Reprezentativac Crne Gore je iskoristio svoju šansu! Nakon asistencije Golovina, Jovetić je zatresao protivničku mrežu!

Konačan rezultat postavljen je u samom finišu meča! Voland je postigao pogodak u 90. minutu, a ulozi asistenta, po drugi put se našao Golovin.

Monako se sada nalazi na 4. poziciji, sa utakmicom više i samo tri boda manje od prvoplasiranog Lila. Brest se nalazi na 14. poziciji.