0

BIVŠI IGRAČ PARTIZANA PONOVO POGODIO: Hihon remizirao, a Srbin drži prvo mesto na listi strelaca!

Objavljeno: 28.02.21 u 22:00

Srbin pogodio za važan bod!

U okviru 27. kola La lige 2 fudbaleri Hihona odigrali su nerešeno sa Espanjolom, rezultat je bio 1:1(1:1).

Gosti su bolje otvorili meč i poveli su u 12. minutu, a strelac pogotka bio je Embarba.

Nisu dugo gosti imali prednost, pošto je nakon 9 minuta izjednačenje svojoj ekipi doneo Uroš Đurđević.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Ovo je 17 pogodak za Srbina i trenutno je prvi strelac u drugoj španskoj ligi, a prate ga Raul De Tomas sa 15 golova i bivši fudbaler Partizana, Umar Sadik sa 13 postignutih golova.

Hihon je na petom mestu, dok je Espanjol drugi na tabeli.

Uroš Đurđević i Hihon u narednom kolu gostuju Ponferadini.