0

VEOMA ‘MRTAV’ FUDBAL U SUPERLIGI: Preko 270 minuta i samo jedan gol!

Objavljeno: 27.02.21 u 18:04

U okviru LingLong Tire Superlige Srbije odigrano je tri utakmice sa početkom od 16:05 i viđen je svega jedan pogodak.

Fudbaleri Metalca iz Gornjeg Milanovca remizirali su sa TSC-om. Tokom punih 90. minuta nije viđen niti jedan pogodak. Potpuno isti ishod mogli smo videti i na kraju duela Zlatibora i Voždovca. Još jedna utakmica bez golova i podela bodova.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Jedini pogodak u ova tri duela, postigla je ekipa Mladosti iz Lučana, koja je minimalnim rezultatom uspela da savlada beogradski Rad na Banjici. Golom u 68. minutu susreta fudbaleri iz Lučana odneli su bitna tri boda.