0

MIHA SRUŠIO LACIO: Bolonja ostvarila važan trijumf!

Objavljeno: 27.02.21 u 20:47

Iznenađenje u Italiji!

U okviru 24. kola Serije A, Bolonja je savladala Lacio rezultatom 2:0. Domaćin je odigrao sjajnu utakmicu i napravio veliko iznenađenje.

Ovom pobedom, izabranici Siniše Mihajlovića su odaljili Lacio od potencijalnog učešća u Ligi šampiona.

Napadač Lacija Ćiro Imobile, nije iskoristio priliku da ekipu iz Rima dovede do prednosti. Italijan nije iskoristio penal u 17. minutu meča. Golman Skorupski je lako odbrani udarac.

Samo minut kasnije, Ibrahim Embaje je zatresao protivničku mrežu. Pitanje pobednika rešeno je već u 64. minutu meča. Sansone je postigao pogodak i postavio konačnih 2:0.

Bolonja sada zauzima 11. poziciju, dok nebesko plavi iz Rima dele 5. mesto sa Atalantom.