0
Košarka

BJELICI DOVOLJNO 12 MINUTA DA REŠI MEČ! Zapažena partija Srbina i koš za pobedu Sakramenta! (VIDEO)

Objavljeno: 27.02.21 u 09:10

Košarkaši Sakramento Kingsa savladali u gostima Detroit Pistonse rezultatom 110:107.

Ključno polaganje delo je reprezentativca Srbije, Nemanje Bjelice, koji je za 12 minuta na parketu postigao osam poena, uz četiri skoka, tri asistencije i ukradenu loptu.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Bjelica je u prve tri deonice igrao samo šest sekundi, ali je postigao osam poena u poslednjoj četvrtini, uz ključno polaganje koje je odlučilo pobednika.

Sakramento je već u prvoj četvrtini imao +17, ali je Detroit smanjivao prednost i boljom odbranom u drugoj i trećoj deonici došao do prednosti.

Ipak, Kingsi su smogli snage u poslednjih 12 minuta, te na krilima Foksa i Barnsa, uz pomoć Bjelice došli do važnog trijumfa.

Najefikasniji kod Kingsa bili su Foks sa 27,  Barns sa 21 i Begli i Holms sa po 19 poena, uz to Holms je dodao i 17 skokova.

Kod Pistonsa najbolji je bio Grent sa 30 poena, po 17 su postigli Bej i Smit.