0

BAJERN ‘PREGAZIO’ RIVALA: Levandovski i Gorecka posebno inspirisani!

Objavljeno: 27.02.21 u 17:31

Minhenski Bajern nastavlja da ‘gazi’ prema novoj tituli Bundeslige.

Bajern je na svom stadionu dočekao ekipu Kelna, u okviru 23. kola nemačke Bundeslige i tom prilikom slavili sa 5:1. Keln je pokušao da pruži otpor, ali to gotovo da nije bilo moguće protiv veoma raspoloženih Bavaraca.

Mrežu gostiju načeo je Čupo-Moting pogotkom u 18. minutu na asistenciju Gorecke. Već u 33. minutu, prednost je bila poduplana, asistent isti, ali je ovog puta strelac bio Levandovski. Keln je u 49. minutu smanjio na 2:1 i time održao nadu u izjednačenje.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Ipak, drugačije planove je imao Levandovski, koji u 65. minutu postiže pogodak za 3:1, ovog puta asistent je bio Miler. Da rezultat bude 4:1 postarao se Gnabri, pogotkom u 82. minutu, a isti igrač je u 86. minutu postavio i konačnih 5:1. Asistencije su upisali Hernandez i Gorecka.