0

PARTIZAN UPISAO 12. UZASTOPNU POBEDU: Veoma ubedljiv trijumf „crno-belih“! (VIDEO)

Objavljeno: 26.02.21 u 14:53

Odlična fudbalska predstava izabranika Aleksandra Stanojevića!

Fudbaleri Partizana ubedljivo su kao gosti slavili u Inđiji. Oni su u okviru 24. kola Super lige Srbije savladali Inđiju sa 6:0 (3:0).

„Crno-beli“ su u ranoj fazi meča stigli do prednosti, Ivan Obradović se ubacivao u kazneni prostor, a Aleksić pravi faul za kazneni udarac.

Siguran izvođač bio je Bibras Natho u 7. minutu.

Partizan je bio bolji rival i u nastavku utakmice, a u 41. minutu Marković sjajno pogađa za dupliranje prednosti. Asistent je bio Asano.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

U sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, golman Jovičić pravi neverovatnu grešku, lopta je stigla do Jojića koji pogađa za velikih 3:0.

U 6. minutu drugog poluvremena Asano je povečao prednost na 4:0, a asistent je bio Natho.

Na velikih 5:0 povisio je Jović Nemanja u 79. minutu. Konačnih 6:0 postavio je  Igor Vujačić u poslednjim sekundama utakmice

Ovo je 12. uzastopna pobeda Partizana u prvenstvu Srbije.

Partizan u narednom kolu očekuje derbi protiv Vojvodine, dok Inđija gostuje Javoru.