1

SJAJNO POLUVREME ZVEZDE! Benova levica donela izjednačenje, crveno-beli imaju aktivan rezultat u Milanu! (VIDEO)

Objavljeno: 25.02.21 u 21:47

Fudbaleri Crvene zvezde i Milana igraju drugi meč šesnaestine finala Lige Evrope, a rezultat na poluvremenu je 1:1.

Prvih 45 minuta na ‘San Siru’ bilo je veoma uzbudljivo!

Najpre su domaći poveli u 8. minutu, nakon što je Marko Gobeljić igrao rukom, a posle intervencije VAR-a sudija Manzano je dosudio penal. Siguran je bio Kesi.

Šampion Srbije nije ustuknuo, već je nastavio da napada, a gol El Fardu Bena u 19. minutu je poništen zbog igranja rukom Radovana Pankova.

Ipak, napadačka igra Zvezde se isplatila. Samo pet minuta kasnije apsolutno zasluženo izabranici Dejana Stankovića su stigli do izjednačenja.

Strelac je bio Ben, posle jako lepog udarca levom nogom. Nemoćan je bio Donaruma.