0
AdmiralBet ABA Liga

UZBUDLJIVA UTAKMICA U NOVOM MESTU: Gosti iz Ljubljane posle preokreta došli do veoma važnog trijumfa! (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.21 u 22:15

Postignuta su čak 183 poena na utakmici!

Košarkaši Cedevita Olimpije slavili su u odgođenom meču 14. kolaABA lige. Oni su kao gosti savladali Krku sa 95:88 (23:35, 27:22, 23:15, 22:16).

Odlično je domačin započeo utakmicu i nakon prve četvrtine imao je dvocifrenu prednost uz 35 postignutih poena. Gosti su u drugoj četvrtini polako smanjivali rezultatski zaostatak, a na poluvremenu je bilo +7 za domaćina.

U drugom poluvremenu gosti su zaigrali mnogo bolje u odbrani, primili su samo 31 poen za celo drugo poluvreme i stigli do 13. pobede.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Hopkins sa 23 postignuta poena i čak 12 uhvaćenih lopti, pratio ga je Jaka Blažič koji je postigao 19 i Hodžić sa 16 poena.

Kod domaćina Kamfor je postigao 22 poena, a pratili su ga Barić sa 13 poena, odnosno Milovanović sa 10 postignutih poena.

Cedevita Olimpija za vikend dočekuje ekipu FMP-a, dok Krka gostuje Mornaru.