0

TOTENHEM RAZBIO AUSTRIJANCE: 8:1 nakon 180 minuta!

Objavljeno: 24.02.21 u 19:55

Ubedljiva pobeda ekipe iz Engleske!

U okviru nokaut faze Lige Evrope, Totenhem je u Londonu ugostio Volfsberger. Domaćin je u revanš meču slavio rezultatom 4:0.

Prvi susret odigran u Austriji, završen je ubedljivom pobedom Totenhema rezultatom 1:4. Izabranici Žozea Murinja su bili apsolutno dominantni i postigli su čak osam pogodaka na dva meča.

Domaćin je do prednosti stigao već u 11. minutu igre. Fenomenalan pogodak postigao je Dele Ali. U pitanju su makazice. Snimak pogotka možete pogledati ovde.

Do kraja prvog dela igre, rezultat se nije menjao. Karlos Vinisijus je duplirao prednost, pogotkom u 50. minutu igre. Dele Ali se ovog puta našao u ulozi asistenta.

Ali je novom asistencijom potvrdio sjajan nastup, a mrežu protivnika zatresao je Bejl u 73. minutu igre.

Konačan rezultat postavljen je 10 minuta kasnije. Brazilac Vinisijus je po drugi put na meču savladao golmana gostujuće ekipe.