0

REAL MADRID SLAVIO SA IGRAČEM VIŠE: Mančester siti sigurnom igrom do trijumfa u gostima! (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.21 u 22:59

U sredu su odigrana poslednja dva meča osmine finala Lige šampiona, a pobede su ostvarili gostujući timovi!

Fudbaleri Mančester sitija su sigurnom igrom kao gosti slavili protiv Borusije Menhengladbah sa 2:0, dok je Real Madrid kao gost slavio u Bergamu protiv Atalante sa 1:0.

Ekipa iz Mančestera je od starta pokazala da je raspoloženija za igru.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Igrao se 29. minut kada su gosti iz Engleske poveli, a strelac je bio Bernardo Silva, nakon odličnog centaršuta Kansela.

Prednost gostiju duplirao je Gabriel Hesus u 65. minutu i postavio konačan rezultat.

U nastavku meča viđeno je nekoliko prilika sa obe strane, ali se mreže nisu tresle, pa će Mančester siti u revanšu imati ogromnu prednost.

U drugom meču, Real Madrid je savladao Atalantu sa 1:0, a gol odluke postigao je Ferlan Mendi u 86. minutu.

Treba naglasiti da je Atalanta od 17. minuta igrala sa igračem manje pošto je isključen Frojler.

Klub iz Madrida je u dobroj situaciji pred revanš, ali navikli smo od ekipe iz Bergama da se nikada ne predaje.