0

BARSELONA NAPOKON SLAVILA: Mesi sjajnim prodorima doneo tri boda svojoj ekipi! (VIDEO)

Objavljeno: 24.02.21 u 21:17

Katalonski klub siguran na domaćem terenu!

Fudbaleri Barselone slavili su u zaostalom meču 1. kola La lige. Oni su na domaćem terenu savladali ekipu Elčea sa 3:0(0:0).

Odličan je bio Lionel Mesi, a meč je završio sa dva postignuta gola.

U prvom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja, ali već u 48. minuti Mesi je sjajnim solo prodorom i nakon duplog pasa sa Brajtvajtom postigao pogodak.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Argentinski fudbaler prednost svoje ekipe duplirao je u 69. minutu, posle sjajnog prodora De Jonga.

Posle ovog meča, Mesi je postao prvi strelac prvenstva Španije sa 18 postignutih golova.

Konačnih 3:0 postavio je Đordi Alba u 73. minutu, a asistent je ponovo bio Brajtvajt.

Barselona će za vikend gostovati Sevilji, dok Elče očekuje gostovanje kod Granade.