Raspored utakmica Superlige Srbije

TSC UBEDLJIVO SLAVIO NA DOMAĆEM TERENU! Fudbalerima Rada pripao gradski derbi, pobedu upisali Javor i Radnički iz Niša!

Objavljeno: 22.02.21 u 17:14

Završene su sve utakmice 23. kola Super lige Srbije!

Fudbaleri TSC-a su veoma ubedljivo na domaćen terenu savladali Bačku sa 3:0 (3:0). Veoma raspoložen je bio Đuro Zec koji je bio i dvostruki strelac, u 40. i 41. minutu, pored njega u strelce se upisao i Jug Stanojev u 18. minutu.

Rad je kao gost savladao ekipu Voždovca minimalnim rezultatom(1:0), a strelac jedinog pogotka na meču bio je Petar Karaklajić u 38. minutu. Imao je Voždovac terensku inicijativu, ali nije uspeo da dođe do pogotka.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Fudbaleri Radničkog iz Niša kao gosti su savladali pretposlednju ekipu prvenstva. Oni su sa 2:0(1:0) slavili protiv Mačve. Radnički je stigao do prednosti početkom meča, igrao se 12. minut kada je Đuričković doveo goste u vodstvo, trijumf su potvrdili u 83. minutu preko Kasalice.

Javor je kao domaćin savladao Novi Pazar sa 1:0, a strelac jedinog pogotka na meču bio je Andrej Ilić u  52. minutu, Novi Pazar je od 47. minuta imao igrača manje, pošto je Miloš Mijić dobio drugi žuti karton.

Naredno kolo u prvenstvu Srbije na rasporedu je sledećeg vikenda.