0

VELIKA ZVEZDINA ZASTAVA U PRVOM PLANU: Remi u derbiju, bivši fudbaler Partizana ponovo strelac! (FOTO)

Objavljeno: 21.02.21 u 21:49

Interesantno u Grčkoj!

Derbi 23. kola grčkog prvenstva odigrale su ekipe Olimpijakosa i Arisa, a utakmica je završena bez pobednika (1:1).

Olimpijakos je poveo pred kraj prvog poluvremena. Strelac gola je bio Fortunis, na asistenciju Andrukosa. Gosti su izjednačili u 83. minutu, a precizan sa bele tačke bio je Mitroglu.

Lazar Ranđelović odigrao je poslednjih pola sata za ekipu Olimpijakosa.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Poznato je da su Crvena zvezda i Olimpijakos bratski klubovi, a u prenosu meča mogla se primetiti velika zastava Delija.

Danas su svoj meč odigrali i fudbaleri PAOK-a. Oni su kao domaćini savladali ekipu Lamije sa 4:0. Poslednji pogodak za ekipu iz Soluna postigao je bivši fudbaler Partizana, Andrija Živković.

Olimpijakos je prvi na tabel isa 58 osvojenih bodova, PAOK je drugi sa 46, a Aris je treći sa 44 osvojena boda.