1

METALAC SLAVIO NA TEŠKOM GOSTOVANJU: Proleter bez bodova u Novom Sadu! Sporna situacija u poslednjem minutu!(VIDEO)

Objavljeno: 21.02.21 u 15:03

Ekipa Žarka Lazetića je upisala novi trijumf!

Izabranici trenera Branka Žigića, ugostili su ekipu Metalca u okviru 23. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji.

Pravdu, na meču odigranom u Novom Sadu, delio je arbitar Novak Simović. Utakmica je završena rezultatom 1:2 u korist gostujuće ekipe.

Gosti su stigli do prednosti već u 7. minutu igre. Strelac pogotka za ekipu Metalca bio je Vasiljević.

Domaćin je uspeo da izjednači u 31. minutu meča. Viktor Živojinović je odlično izveo korner, a Leandro je to iskoristio, sjajno reagovao i uspeo da savlada protivničkog golmana.

Gosti su u drugom delu igre ponovo zatresli mrežu Proletera! Gol u 58. minutu utakmice delo je Igora Maksimovića. Fenomenalnu asistenciju upisao je Krajišnik.

Proleter je pokušao da dođe do izjednačenja, a viđena je i jedna sporna situacija u samom finišu meča.