0

FANTASTIČNA UTAKMICA U BERGAMU: Čak šest pogodaka viđeno je u drugom poluvremenu između Atalante i Napolija! (VIDEO)

Objavljeno: 21.02.21 u 20:50

Neverovatna utakmica!

Fudbaleri Atalante slavili su kao domaćini protiv Napolija sa 4:2 (0:0) u 23. kolu Serije A, a svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu!

Posle prvih 45 minuta rezultat je bio 0:0, a u 26. minutu isključen je trener Atalante, Đan Pjer Gasperini.

Vodstvo domaćinu doneo je Zapata u 52. minutu posle sjajne reakcije glavom. Napoli je ekspresno stigao do izjednačenja, a strelac je bio Zijelinski u 58. minutu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Novo vodstvo domaćinu doneo je Gosens u 64. minutu, nakon asistencije Zapate.

Igrao se 71. minut kada je Murijel povećao vodstvo svoje ekipe, a već u 76. minutu isti igrač je postigao autogol.

Konačnih 4:2 postavio je Romero nakon kornera u 79. minutu.

Atalanta će u narednom kolu gostovati Samdoriji, dok Napoli dočekuje Benevento.