0

VELEMAJSTORSKI POTEZ: Haland prelepim udarcem zadivio sve! (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.21 u 21:53

Neverovatan je mladi napadač!

Šalke je na svom terenu dočekao ekipu Borusije iz Dortmunda u okviru 22. kola nemačke Bundeslige. Tom prilikom je Borusija ostvarila veoma ubedljivu pobedu, 0:4. Šalke se dobro držao, ali ih je Borusija ‘slomila’ u završnici prvog poluvremena.

Prvo ih je ‘načeo’ Džejdon Sančo u 42. minutu, da bi potom u 45. minutu vodstvo poduplao Haland na asistenciju Sanča u 45. minutu utakmice! Upravo taj drugi pogodak, velemajstorsko je delo mladog norvežanina – Halanda. On je prelepim udarcem iz voleja uspeo da savlada golmana.

Do kraja su pobedu Borusije iz Dortmunda samo potvrdili Gerero u 60. minutu na asistenciju Rojsa, a potom i ponovo Haland u 80. minutu susreta. Prilikom četvrtog gola asistenciju je upisao mladi englez Belingem.