0

ŠOK U MADRIDU! Levante porazio Atletiko (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.21 u 18:45

Fudbaleri Levantea napravili su veliko iznenađenje u meču 24. kola La lige jer su u Madridu savladali Atletiko rezultatom 2:0.

Levante je došao spreman u Madrid i već u 6. minutu je Morales bio u fantastičnoj prilici, ali je nije realizovao.

Međutim, u 30. minutu je ispravio tu grešku i odbitak koji mu se namestio pravo na nogu smestio iza leđa Jana Oblaka.

Atletiko je u većem delu nastavka napadao, ali iz igre nije dolazio do velikih prilika.

Najbolju je imao iz slobodnog udarca, kada je Luis Suarez pogodio stativu.

U završnici je i Lemar imao sjajnu priliku, ali se istakao golman, dok je Suares iz izgledne pozicije šutirao preko gola.

I onda u petom minutu nadoknade De Frutos je istrčao kontru dok je Oblak bio u protivničkom kaznenom prostoru, te pogodio praznu mrežu sa pola terena.