0

PREKINUT ČELSIJEV NIZ: Sautempton remizirao sa londonskim plavcima (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.21 u 15:55

Fudbaleri Sautemptona i Čelsija odigrali su nerešeno 1:1 u meču 25. kola Premijer lige.

Čelsi je do ovog susreta imao niz od četiri pobede, ali je Sautempton to uspeo da prekine.

U prvom poluvremenu nije bilo praktično prilika, sve do 33. minuta, kada je Minamino iskoristio dodavanje Redmonda, lepo prevario štopera Čelsija, ali i golmana Mendija i tako doneo prednost domaćinu.

Mogao je Čelsi do izjednačenja pre velike pauze, ali je udarac Zume glavom zaustavio Mekarti.

Igrao se 54. minut, kada je Deni Ings u svom kaznenom prostoru neoprezno startovao na Mejsonu Mauntu.

Sudija Tejlor je pokazao na belu tačku, a igrač nad kojim je napravljen prekršaj pogodio je mrežu domaćih.

Sautempton je bio blizu novog vođstva, ali je u 72. minutu Vestergar nakon kornera glavom pogodio prečku.

Do kraja susreta Čelsi je u više navrata pokušavao, međutim, ostalo je 1:1.