0

BLICKRIG ČUKARIČKOG ZA NOVI TRIJUMF! Brđani rutinski savladali Zlatibor (VIDEO)

Objavljeno: 20.02.21 u 15:05

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Zlatibor u prvom meču 23. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0.

Čukarički je ovom pobedom učvrstio 4. mesto na tabeli Superlige i primakao se Vojvodini na samo jedan bod zaostatka.

Domaći su bili bolja ekipa na terenu, ali su i gosti imali pojedine prilike da ugroze rivala, međutim bez prave realizacije.

Prvo poluvreme je proteklo bez pogodaka, ali je bilo jasno da će Brđani pojačati pritisak u nastavku.

Tako je i bilo, a do vođstva Čukarički je stigao u 53. minutu. Nakon kornera kapiten Marko Docić je idealno centrirao levom nogom, a visoki Šapić je samo postavio teme i sproveo loptu u mrežu.

Za samo dva minuta bilo je 2:0 za domaćina. Veljko Birmančević je bio strelac. Ukrao je jednu loptu pred golom gostiju i onda sjajno lobovao Čubrakovića.

Bio je to osmi pogodak u sezoni bivšeg mladog reprezentativca Srbije.