VLAHOVIĆ PONOVO ZATRESAO MREŽU: Fiorentina ubedljivo slavila! (VIDEO)

Objavljeno: 19.02.21 u 21:10

Važna pobeda u borbi za opstanak!

U okviru 23. kola Serije A, Fiorentina je na stadionu ‘Artemio Franki’, ugostila ekipu Specije.

Gosti su u prethodnom kolu napravili iznenađenje i savladali Milan, ali večeras nisu bili na tom nivou.

Specija je pokazala da mnogo bolje igra protiv velikih favorita. Utakmica je završena rezultatom 3:0 u korist ekipe koju sa klupe predvodi Ćezare Prandeli.

Reprezentativac Srbije Dušan Vlahović, nastavio je sa sjajnim partijama. Mladi napadač je u 48. minutu zatresao pobedničku mrežu i tako doneo prednost svojoj ekipi. Ovo je 9. pogodak bivšeg igrača Partizana u najkvalitetnijem fudbalskom takmičenju u Italiji.

U 64. minutu, Kastrovili je pogodio za 2:0. Konačan rezultat postavio je Ejserik, pogotkom u u 82. minutu. Dušan Vlahović se našao u ulozi asistenta.