0

LIGA EVROPE: Briž preživeo Kijev, Dinamo u lošoj poziciji pred revanš!

Objavljeno: 18.02.21 u 18:50

Prvu utakmicu šesnaestine finala Lige Evrope odigrali su ukrajinski Dinamo i belgijski Klub Briž u Kijevu – 1:1 (0:0).

Zadovoljniji mogu da budu gosti, koji su izbegli poraz, mada su u samom finišu bili i bolji rival. Briž ima i gol u gostima, a domaća ekipa je do prednosti došla preko Vitalija Bujalskog u 62. minutu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

On je veoma lepo šutirao sa ivice kaznenog prostora i popularnom ‘kiflom’ pogodio dalji ugao gola rivala.

Ipak, radost nije dugo trajala, svega pet minuta. Nakon kornera koji su gosti izveli sa leve strane, najviši u skoku je bio Brendon Mečele, koji je glavom zatresao mrežu i tako postavio konačan rezultat ove utakmice.