0

VOJVODINA SIGURNA NA DOMAĆEM TERENU: Izabranici Nenada Lalatovića ostvarili novi trijumf! (VIDEO)

Objavljeno: 17.02.21 u 19:08

Novi Pazar ubedljiv protiv Radničkog!

Završene su još dve utakmice 22. kola Superlige Srbije! Vojvodina je u Novom Sadu dočekala ‘Zmajeve’ sa Voždovca. Domaćin je upisao novi trijumf, a meč je završen rezultatom 2:0.

Prvi deo igre završen je bez pogodaka, a domaći su u nastavku opravdali epitet favorita.

Strelac pogotka u 49. minutu bio je Miljan Vukadinović.

Konačan rezultat postavljen je u 80. minutu meča. Mrežu Voždovca, zatresao je iskusni Petar Bojić.

Novi Pazar je napravio iznenađenje! Izabranici Radoslava Bataka su na domaćem terenu savladali gostujući Radnički iz Niša. Utakmica odigrana u Novom Pazaru, završena je rezultatom 3:1.

Ekipa koju sa klupe predvodi Vladimir Gaćinović, stigla je do prednosti već u 4. minutu golom Nikole Stevanovića.

Domaći se nisu predali, a izjednačujući pogodak, delo je Almira Aganspahića. Do kraja prvog dela igre, rezultat se nije menjao.

Potpuni preokret viđen je u 66. minutu! Mrežu golmana Ristića, zatresao je Miloš Mijić.

Čuvar mreže ekipe sa stadiona ‘Čair’, morao je da izvadi loptu iz mreže i treći put na meču. Branislav Tomić je postigao pogodak u 78. minutu.