2

PARTIZAN SLAVIO MINIMALNIM REZULTATOM: Javor nije uspeo da iskoristi svoju šansu u drugom poluvremenu! (VIDEO)

Objavljeno: 17.02.21 u 14:52

Novi trijumf Partizana!

Partizan je kao gost savladao Javor iz Ivanjice sa 1:0 (1:0) za jedanaesti vezani trijumf u prvenstvu.

Bolje su otvorili duel fudbaleri Partizana i rano su došli do prednosti. Igrao se 14. minut , a posle kornera najbolje u šesnaestercu domaćina se snašao Slobodan Urošević za vodstvo od 1:0. Ovo je drugi pogodak Uroševića u dresu Partizana, a deveti u karijeri.

Imao je Partizan u 23. minutu zicer, ali je šut Natha sa nekim 7 metara nogama odbranio golman domaćina.

Nakon dve minute, ponovo se u šansi našao Natho, iz slobodnog udarca pogodio je prečku.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Odličnu šansu u 60. minutu imali su domaćini, Ibrahim Tanko izašao je ispred Stojkovića, ali je kapiten Partizana uspeo da sačuva mrežu.

Dobru priliku imao je Marković u 83. minutu, šutirao je u bliži ugao, ali golman je bio dobro postavljen.

Partizan u narednom kolu dočekuje Radnik iz Surdulice, dok Javor na svom terenu dočekuje Novi Pazar.