0

TIMO VERNER NAPOKON POGODIO: Fudbaleri Čelzija sigurni na domaćem terenu!

Objavljeno: 15.02.21 u 23:30

Novi trijumf za ekipu iz Londona!

Fudbaleri Čelzija savladali su kao domaćini ekipu Njukasla u 24. kolu Premijer sa 2:0(2:0).

Odlično su izabranici Tomasa Tuhela odigrali prvo poluvreme. Prvi pogodak fudbaleri Čelzija postigli su u 31. minutu, a strelac je bio Olivije Žiru.

Nije se dugo čekalo na novi pogodak, a prednost domaćina duplirao je Timo Verner u 39. minutu.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Ovo je prvi pogodak Vernera od novembra 2020. godine i meča sa Šefildom. Fudbaleri Čelzija dobili su poslednja četiri duela u Premijer ligi uz gol razliku 7:1.

Čelzi je trenutno na diobi četvrtog mesta sa ekipom Vest Hema, dok je Njukasl na 17. mestu sa 25 osvojenih bodova.

U narednom kolu izabranici Tomasa Tuhela gostuju Sautemptonu, dok Njukasl gostuje na Old Trafordu.