0

POSLE DVA MESECA POSTA: Andrija Živković postigao veoma lep gol u pobedi PAOK-a (VIDEO)

Objavljeno: 15.02.21 u 19:53

Srpski internacionalac strelac u pobedi solunskih crno-belih.

Fudbaler PAOK-a Andrija Živković prekinuo je golgeterski post posle više od dva meseca i u 22. kolu grčkog šampionata pogodio je mrežu rivala.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Solunski crno-beli su ostvarili pobedu protiv Janjine sa 2:0, a nekadašnji fudbaler Partizana je put do mreže pronašao u 56. minutu.

Živković je praktično sam odradio sav posao i sebi izgradio dobru poziciju za šut, a njegov pogodak, možete videti:

Njemu je ovo prvi pogodak još od decembra, kada je bio strelac protiv Asterasa, a ukupno šesti u sezoni. On je odigrao 32 utakmice od dolaska u PAOK, a ima i šest asistencija.

Što se same utakmice tiče, krajnji rezultat je šest minuta nakon Živkovića postavio Švaba. PAOK nakon 22 kola ima 43 boda i na deboi je drugog mesta, zajedno sa Arisom i AEK-om.