0

VULVERHEMPTON SE OSVETIO POSLE PORAZA U KUPU: Gosti sa dva gola u drugom poluvremenu stigli do trijumfa!

Objavljeno: 14.02.21 u 15:45

Preokret gostiju!

U 24. kolu Premijer lige, fudbaleri Vulverhemptona su kao gosti savladali Sautempton sa 2:1(0:1).

Domaćin je bolje otvorio meč, a poveli su u 25. minutu kada je Dani Ings uhvatio fantastičan volej za 1:0.

Ipak, u drugom poluvremenu usledio je preokret gostiju.

U 53. minutu sasvim opravdano je dosuđen jedanaesterac za goste, a siguran izvođač bio je Ruben Neves. Vodstvo od 2:1, a ispostaviće se i trijumf gostima doneo Pedro Neto u 66. minutu meča.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Ove dve ekipe su se pre tri dana sastale i u FA kupu, ali tada je bila uspešnija ekipa Sautemptona pošto su slavili sa 2:0.

Vulverhempton trenutno se nalazi na 12. mestu sa 30 bodova, dok je Sautempton 13. na tabeli sa bodom manje.

U narednom kolu Vulverhempton dočekuje Lids, dok Sautemptonu u goste dolazi ekipa Čelsija.