0

VLAHOVIĆ NASTAVLJA SA SJANIM PARTIJAMA: Gol reprezentativca Srbije nedovljan za pobedu Fiorentine!

Objavljeno: 14.02.21 u 23:25

Kvaljarela ‘srušio’ snove navijača kluba iz Firence!

U okviru 22. kola najkvalitetnijeg fudbalskog takmičenja u Italiji, Sampdorija je na svom terenu ugostila ekipu Fiorentine. Domaćin je slavio rezultatom 2:1.

Balde Keita je postigao gol za prednost domaće ekipe u 31. minutu. Šest minuta kasnije, mladi

Dušan Vlahović je zatresao mrežu i doneo izjednačenje.

Ovo je osmi pogodak za reprezentativca Srbije ove sezone u Seriji A.

Pitanje pobednika rešeno je u drugom delu igre. Iskusni napadač Fabio Kvaljarela postigao je gol u 71. minutu i tako doneo pobedu timu koji sa klupe predvodi Klaudio Ranijeri.