0

ROMA SIGURNA NA DOMAĆEM TERENU: Žordan Vereta sa dva pogotka doneo „Vučici“ treće mesto!

Objavljeno: 14.02.21 u 14:54

Ekipa iz Rima preskočila Juventus!

Fudbaleri Rome savladali su na domaćem terenu ekipu Udinezea sa 3:0 (2:0) u okviru 22. kola italijanske Serije A.

Domaćin je odlično otvorio meč i već u petom minutu došao je do prednosti, a strelac je bio Žordan Veretu posle centaršuta Manćinija.

Nastavila je Roma sa odličnom igrom, a nagrada je stigla u 25. minutu je Žordan Vereta duplirao prednost domaćina sa jedanaest metara.

MOŽDA ĆE VAS ZANIMATI

Fudbalerima Rome poništen je pogodak u 30.minutu zbog faula

U drugom poluvremenu Roma je bez većih problema čuvala prednost, a kada se mislilo da će se utakmica završiti sa 2:0, u trećoj minuti sudijske nadoknade Pedro je postavio konačnih 3:0.

Fudbaleri Rome u narednom kolu gostuju Beneventu, dok Udineze gostuje Parmi.