0

REAL U LAGANOM RITMU DO POBEDE: Račićeva Valensija kapitulirala!

Objavljeno: 14.02.21 u 18:06

Madriđani su u potpunosti nadigrali ekipu Valensije!

Real Madrid je na svom terenu dočekao fudbalere Valenije u okviru 23. kola španske Primere i tom prilikom ostvarili pobedu!

Sve je krenulo odlično po Real Madrid, jer su već u 12. minutu došli do vodstva. Asistent je bio Toni Kros, dok se u ulozi strelca našao Karim Benzema. U 28. minutu se povredio Karvahal, pa ga je na terenu zamenio Lukas Vaskez.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Svega desetak minuta po ulasku, Vaskez upisuje asistenciju, a ovog puta se u ulozi strelca našao Toni Kros! Sa prednošću Reala od 2:0 otišlo se na poluvreme.

U 64. minutu susreta novi pogodak za Real postigao je levi bek – Mendi. Ipak nakon pregledanja VAR-a, gol je poništen!

Real 2:0 Valensija