1

NEKADAŠNJI NAPADAČ PARTIZANA OBELEŽIO UTAKMICU GOLOM I ASISTENCIJOM: Olimpija je na vrhu tabele!

Objavljeno: 14.02.21 u 21:15

Sjajna partija Ivanovića!

Olimpija je u Ljubljani ugostila Muru, u utakmici 21. kola Prve lige Slovenije. Ekipa iz prestonice Slovenije, slavila je rezultatom 2:0.

Olimpija igra sjajno ove sezone i u prethodnih pet utakmica osvojila je čak 13 bodova. Nekadašnji
fudbaler Partizana i Spartaka iz Subotice Đorđe Ivanović, današnjim pogotkom postao je najbolji strelac takmičenja.

Domaćin je pitanje pobednika rešio za dva minutu. Nakon asistencije Pavlovića, Ivanović je u 77. minutu zatresao protivničku mrežu.

Već u 79. minutu igre, Gal Kurez je postigao pogodak! Đorđe Ivanović se ovog puta našao u ulozi asistenta.