0

ĐURIČIĆ BOLJI OD GOLEMIĆA I VULIĆA: Sasuolo upisao novi trijumf!

Objavljeno: 14.02.21 u 20:46

Gosti opravdali ulogu favorita!

Duel 22. kola Serije A, odigran između Krotonea i Sasuola, završen je pobedom gostujuće ekipe. Izabranici trenera De Zerbija su opravdali ulogu favorita. Utakmica je završena rezultatom 1:2.

Sasuolo je stigao do prednosti već u 14. minutu meča. Nakon asistencije Frančeska Kaputa, Domeniko Berardi je savladao golmana domaće ekipe i zatresao protivničku mrežu.

Alžirac Adam Ounas, izjednačio je rezultat pogotkom u 26. minutu. Do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao.

Konačan rezultat postavljen je već u 4. minutu drugog poluvremena. Istaknuti golgeter Frančesko Kaputo je uputio odličan udarac sa bele tačke i postigao deveti pogodak ove sezone.