4

SUPERLIGA SRBIJE: Četiri gola u Lučanima, Surduličani oštećeni! (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.21 u 16:35

Fudbaleri Mladosti iz Lučana i Radnika iz Surdulice odigrali su nerešeno 2:2 u meču 21. kola Superlige Srbije.

Zanimljiv duel viđen je u Lučanima, a postignuo je čak četiri gola, a čini se da je Radnik oštećen u nekoliko situacija.

Najpre je mladi Nemanja Kos već u 1. minutu doneo prednost Mladosti.

Činilo se da će na poluvreme otići ekipa iz Lučana sa prednošću, međutim greška golmana Samčovića, i Radnik je došao do izjednačenja preko Lukića u 45. minutu.

Do totalnog preokreta gosti su došli golom iz penala. Ponovo je Samčović bio u prvom planu, dobio je žuti karton, iako su gosti tražili isključenje. Siguran sa 11 metara bio je Makarić, igrao se 54. minut.

U 67. minutu još jedna sporna situacija u kaznenom prostoru Mladosti.

U prodoru je bio Makarić, a nakon njegovog pokušaja lopta je pogodila Regana u ruku, i čini se da je Radnik mogao da dobije još jedan penal, ali sudija Živković nije dosudio još jednu najstrožu kaznu za goste.

Ipak, Mladost je uspela da izbegne poraz. U nadoknadi Šatara je pogodio i doneo bod ekipi iz Lučana.

U ostalim mečevima, fudbaleri Mačve pobedili su na svom terenu u Šapcu Metalac sa 2:1, dok je Voždovac remizirao 1:1 sa Inđijom.