0

POBEDA ZVEZDE PRED MEČ SA MILANOM! Minimalac crveno-belih protiv Radničkog, trener domaćih Gaćinović isključen! (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.21 u 17:35

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnički u Nišu u poslednjem meču 21. kola Superlige Srbije rezultatom 0:1.

Po veoma hladnom vremenu izabranici Dejana Stankovića napravili su dobru uvertiru pred meč sa Milanom u Ligi Evrope.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

Strelac gola odluke bio je Mirko Ivanić u 26. minutu.

U prvom poluvremenu šampion Srbije je bio nadmoćniji i bolji rival na terenu.

U 26. minutu postignute je, ispostaviće se jedini pogodak na meču. Nakon kornera koji je izveo Kanga, Pavkov nije uspeo da dođe do lopte, nakon kontakta sa golmanom Nišlija Ristićem, a dobro je reagovao Ivanić koji je doneo vođstvo Zvezdi.

Na pauzu se otišlo sa prednošću gostiju, a domaći su mogli da budu zadovoljni što su primili samo jedan gol.

U nastavku crveno-beli su počeli sa pritiskom, ali posle 10-ak minuta u nastavku druga slika.

Radnički je počeo da napada, a u 56. minutu umalo da Aksentijević iznenadi Borjana. Hteo je da centrira, ali mu je lopta prešla preko noge i dobila visok luk, Borjan je ostao u mestu, a lopta je pogodila prečku.

Do kraja meča Radnički je pritiskao, ali nikako nije uspevao da matira Borjana.

U 82. minutu za Zvezdu je debitovao Filipo Falko, koji je zamenio Pavkova.

Bez mnogo rizika igrali su izabranici Dejana Stankovića, a Radnički je još jednom pokazao da je tradicionalno neugodan rival.

U redovima Radničkog mogla se uoočiti nervoza u poslednjim minutima meča.

U samoj nadoknadi trener Nišlija, Vladimir Gaćinović je isključen nakon žustrog prigovora sudiji Simoviću.