0

LIVERPULOVO POMRAČENJE OD SEDAM MINUTA! Lester naneo novi poraz šampionu Engleske! (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.21 u 15:57

Fudbaleri Liverpula poraženi su od Lestera na gostovanju rezultatom 3:1, u meču 24. kola Premijer lige.

Nakon poraza od Mančester sitija, izabranici Jirgena Klopa doživeli su novi neuspeh.

Ništa nije ukazivalo da ćese tako nešto dogoditi jer su na ‘King Pauer’ stadionu više od sat vremena imali kontrolu meča u svojim rukama.

Bili su bolji tim, stigli di i do vođstva u 67. minutu preko Mohameda Salaha i činilo se da će pobediti.

Egipćanin je preciznim udarcem posle odbitka sa 14 metara pogodio mreži i Liverpul je poveo, ali onda je usledila katastrofalna završnica meča i neverovatno pomračenje od sedam minuta.

Od 78. do 85. primili su tri gola.

Prvo je Džejms Medison iz slobodnog udarca iskosa sa leve strane, šutirao po zemlji, a lopta je prošla kroz šumu nogu i završila u mreži.

Tri minuta kasnije neverovatan kiks Alisona i Endija Robertsona, sudarili su se u pokušaju da dođu do lopte, Džejmi Vardi je iskoristio poklon i pogodio rutinski za 2:1.

Tačku na pobedu lisica stavio je Harvi Barns u 85. minutu.

Salah je izgubio loptu na sredini terena, Ndidi je uposlio Barnsa koji je utrčao i savladao Alisona za 3:1 i izbijanje na drugo mesto na tabeli.