0

BUNDESLIGA: Remi Dortmunda i Hofenhajma, VAR ‘protiv’ Halanda (VIDEO)

Objavljeno: 13.02.21 u 17:55

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda remizirali su rezultatom 2:2 protiv Hofenhajma u meču 21. kola Bundeslige.

Džejdon Sančo je doveo domaće u vođstvo pošto je realizovao sjajno dodavanje Rafaela Gereira.

Potom je Halandu poništen prvi gol, a samo dva minuta kasnije je Munas Dabur izjednačio na 1:1.

U 51. minutu Bebu se upisao u listu strelaca za preokret na ‘Signal Iduna Parku’.

U 57. minutu je Halandu po drugi put poništen gol posle asistencije VAR-a.

Međutim, Norvežanin je uspeo u 81. minutu da konačno na regularan način zatrese mrežu, iako je i tu bilo povika na sudiju.

On nije prekinuo igru dok je jedan igrač Hofenhajma ležao na travi, ali su njegovi saigrači nastavili sa igrom. Izgubili su loptu i Haland je to kaznio za konačnih 2:2.

Sve golove sa ovom meča možete pogledati ovde.