0

ZLATIBOR IZVUKAO BOD U NOVOM SADU! Proleter dva puta vodio, ali na kraju ostao bez čitavog plena! (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.21 u 16:40

U okviru 21. kola Superlige, sastali su se Proleter i Zlatibor, a meč je završen nerešenim rezultatom 2:2.

Iako je Proleter bio favorit u ovom meču, te dva puta ima prednost, gosti su ipak uspeli da osvoje bod.

Utakmica je počela veoma zanimljivo, jer je u prvih 10 minuta viđeno dva pogotka. Prvo je Kovačević u 4. minutu susreta, nakon odbitka natrčao na loptu i smestio je u mrežu rivala. Potom je u 9. minutu Vukić sjajnim udarcem glavom, poravnao rezultat.

Mreže su mirovale do 32. minuta, kada je novu prednost novosađanima doneo Živojinović, sjajnim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Novo izjednačenje videli smo u 43. minutu, nakon prelepog gola levom nogom, ovog puta u režiji Janjića.

Ogromnu šansu propustio je Proleter, kada je nakon perfektnog centaršuta Mitrovića, pogođena prečka Zlatibora.

Crveni karton viđen je u 60. minutu, nakon neopreznog starta, drugi žuti dobio je Krstić.

Nakon što je sudija u 72. minutu dosudio diskutabilan prekršaj u korist gostiju, došlo je do kratkog verbalnog sukoba između sportskog direktora Proletera Amira Bislimija i nekoga sa klupe Zlatibora. Sve je završeno veoma brzo.

Do kraja meča Proleter je stvarao šanse, ali je u nadoknadi duela, Zlatibor imao veliku priliku za pobedu, koju ipak nisu iskoristili i meč je okončan bez pobednika.