0

PODELA BODOVA: Mihina Bolonja povela posle samo 58 sekundi i ostala bez trijumfa!

Objavljeno: 12.02.21 u 23:00

Fudbaleri Bolonje i Beneventa odigrali su nerešeno 1:1 u prvoj utakmici 22. kola Serije A.

Tim Siniše Mihajlovića je bio blagi favorit, vodio je do 60. minuta, kada su izabranici Pipa Inzagija stigli do izjednačenja.

Bolonja nije bolje mogla da otvori duel, pošto su poveli već u prvom minutu, tačnije, u 58. sekundi kada je gol postigao Sansone.

Brzo je Benevento imao prvu veliku priliku, ali je u 16. minutu Kaprari pogodio stativu.

Bolonja je šansu da udvostruči vođstvo propustila u finišu prvog dela, kada je Tomijasu šutirao pored gola.

Kazna je stigla u 60. minutu, kada je Viola iskoristio veliku grešku golmana domaćih Skorupskog i ispostaviće se postavio konačan rezultat.

Oba tima imaju 24 boda, devet više od prve ekipe u opasnoj zoni.