1

GOLEADA U HUMSKOJ! ‘Poker’ Partizana u drugom poluvremenu, crno-beli ubedljivi protiv Novog Pazara (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.21 u 18:32

Fudbaleri Partizana ubedljivo su pobedili na svom terenu ekipu Novog Pazara rezultatom 4:1, u meču 21. kola Superlige Srbije.

Crno-beli su stigli do ubedljivog trijumfa, iako se posle prvih 45 minuta nije činilo da će biti tako.

MOŽDA CE VAS ZANIMATI

U prvom poluvremenu jedinu priliku vrednu pomena imao je Lazar Marković u 26. minutu, ali se obrukao nakon što je posle odbitka golmana Drobnjaka imao dobru šansu.

Ipak, u drugom poluvremenu Partizan je za samo devet minuta došao do čak tri gola.

Najpre se, Marković iskupio za promašaj. Loše je ispucao golman Drobnjak. Marković i Holender su razmenili dupli ‘pas’, a kapiten crno-belih na ovom meču je postigao gol.

U 62. minutu duplirana je prednost crno-belih. Penal za Partizan je sviran, a siguran je bio Bibras Natho, nad kojim je i napravljen prekršaj.

Samo tri minuta kasnije odbrana Novog Pazara je ponovo kapitulirala. Strelac je bio Holender, na asisteniju Miljkovića, i tada je pobednik definitivno bio odlučen.

Ipak, u 76. minutu Novi Pazar stiže do pogotka. Nakon centaršuta sjajno se snašao Kojić koji je glavom savladao golmana crno-belih Popovića.

Konačan rezultat u 87. minutu postavio je igrača Novog Pazara, Vlajković, koji je nesmotreno reagovao nakon centaršuta Nikole Štulića i poslao loptu u sopstvenu mrežu.