0

BUNDESLIGA: Blickrig Lajpciga u prvom poluvremenu za važnu pobedu (VIDEO)

Objavljeno: 12.02.21 u 23:25

Fudbaleri Lajpciga pobedili su na svom terenu Augzburg sa 2:1 u prvom meču 21. kola Bundeslige.

Blickrig domaćih u prvom poluvremenu bio je dovoljan za tri boda, iako su do samog kraja strepeli za pobedu.

Lajpcigu je vođstvo doneo Dani Olmo iz penala u 38, da bi Nkunku u 43. minutu iskoristio nesebično dodavanje Sabicera.

Augzburg je do gola stigao iz jedanaesterca u 77. minutu, kada je precizan bio Kaliđuri.

Domaći su imali dosta prostora da iz kontranapada postignu još jedan gol i osiguraju pobedu, ali nisu uspeli.

Mogli su da budu kažnjeni u završnici, iako je Augzburg prvi šut u okvir gola imao u poslednjem minutu regularnog dela.

Sve golove sa ovog meča možete pogledati ovde.